Szanowni Państwo
poniżej znajdziecie Państwo szereg przydatnych informacji dotyczących obecnej edycji Podyplomowych Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny.

Każdy zjazd obejmuje sobotę i niedzielę.
Zajęcia w soboty  trwają od 10.15 do najpóźniej 18.15 .
Zajęcia w niedzielę trwają od 9.00 do 14.15.
Terminy  zjazdów są niezmienne, każde studia maja tyle samo dobrych i złych dat zjazdów, prosimy o zrozumienie.

Harmonogram zjazdów

Lokalizacja i dojazd

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w gmachu Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego Gmach Starej Biblioteki znajduje się na Głównym Kampusie przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Po przekroczeniu Bramy Uniwersytetu Warszawskiego Budynek Starej BUW zobaczycie Państwo na wprost wejścia (budynek z zegarem).
Z Dworca Centralnego najłatwiej dostać się na Uniwersytet na Krakowskie Przedmieście linią 175, jadąc w kierunku „pl. Piłsudskiego”.  Przystanek znajduje się przy wejściu do hotelu Mariott.
Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania o dojazd, proszę dzwonić lub pisać.
Więcej o komunikacji miejskiej w Warszawie: http://www.ztm.waw.pl

Umowy, decyzje, płatności

Osoby, które otrzymały umowy pocztą, powinny przywieźć je na pierwszy zjazd z oznaczonym planem płatności , aby możliwe było wygenerowanie planu płatniczego w naszym systemie informatycznym,   tak,  aby był on widoczny dla Państwa.
Pozostałe osoby  umowy i decyzje o przyjęciu otrzymają przed rozpoczęciem I zjazdu.
Wpłaty czesnego za Studia słuchacz dokonuje na indywidualny numer rachunku bankowego, podany w systemie USOS w profilu każdego uczestnika.
Po otrzymaniu decyzji o przyjęciu na studia, należy zalogować się na stroniehttp://usosweb.wpia.uw.edu.pl
Loginem jest numer PESEL słuchacza. Hasło jest takie samo jak w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na Studia Podyplomowe
Jeżeli kandydat był lub jest studentem Uniwersytetu Warszawskiego i korzystał z systemu USOS loguje się używając „starego” hasła do USOS).

Po zalogowaniu się do systemu z menu głównego należy wybrać  opcję „dla studentów” -> „moje studia” -> płatności”, a następnie wybrać jeden z planów płatności!  (płatność jednorazowa/ lub płatność w trzech ratach).
System umożliwia pobranie blankietów przelewowych oraz podgląd nadchodzących płatności i numeru rachunku bankowego (numer rachunku bankowego zakończony jest numerem PESEL Słuchacza).
Termin płatności czesnego lub pierwszej raty czesnego powinna wpłynąć na Państwa indywidualne konto do dnia 10 października 2019.   Termin płatności drugiej raty to  15 stycznia 2020 r.,    trzeciej – 15 marca 2020 r, a czwartej 15 maja 2020r.
Po tych terminach będą naliczane odsetki.

Zaświadczenia i wnioski o faktury

Jeżeli Państwo potrzebują zaświadczeń o studiowaniu,  proszę o maila. Wtedy odbierzecie je Państwo przed rozpoczęciem zjazdu.
Ci z Państwa, którzy chcą otrzymać faktury, powinni złożyć wniosek.

informacje dot. wystawiania faktur

wniosek o wystawienie faktury Vat:

załącznik do wniosku: