Seminarium naukowe pt. "Prawo gospodarcze Unii Europejskiej po wyroku w sprawie Sped Pro"

Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW oraz Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW mają zaszczyt zaprosić na seminarium naukowe pt. "Prawo gospodarcze Unii Europejskiej po wyroku w sprawie Sped Pro".

Seminarium odbędzie się w piątek 8 kwietnia 2022 w godz. 10:00-12:00 w formie zdalnej.

Wydarzenie otworzy Kierowniczka Katedry Prawa Europejskiego, prof. ucz. Anna Zawidzka-Łojek, a swoje wystąpienia wygłoszą: prof. ucz. Maciej Bernatt (UW), dr hab. Piotr Bogdanowicz (UW), dr hab. Maciej Taborowski (UW), dr Małgorzata Kozak (UU), dr Barbara Grabowska-Moroz (CEU), mgr Monika Woźniak-Cichuta i mgr Jacek Mainardi.