Rekrutacja uzupełniająca do XIX Edycji SPH

Już w październiku rozpoczną się zajęcia XIX Edycji Szkoły Prawa Hiszpańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studia w Szkole trwają dwa semestry. Wykłady będą odbywać się na Wydziale Prawa i Administracji UW w wybranych tygodniach w systemie zjazdowym (w 9 modułach). Zapraszamy do zapoznania się z programem zjazdów! Ponadto Studenci będą mogli wziąć udział w prowadzonych online ćwiczeniach do zajęć (4 godziny ćwiczeń do każdego modułu).

Studia przeznaczone są dla studentów i absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, innych wydziałów UW oraz zainteresowanych studentów lub absolwentów innych uczelni wyższych. Istnieje jeszcze możliwość zapisania się na ostatnie wolne miejsca w XIX Edycji SPH! W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa należy wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia wraz z potwierdzeniem zapłaty przesłać na adres: sph@wpia.uw.edu.plRekrutacja uzupełniająca trwa do 30 września lub wcześniejszego wyczerpania wolnych miejsc!

Szczegóły dotyczące zgłoszeń można znaleźć na stronie: https://wpia.uw.edu.pl/.../cen.../szkola-prawa-hiszpanskiego