Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego

Uprzejmie informujemy, że 1 kwietnia rozpocznie się rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego na rok akademicki 2021/22. Rekrutacja potrwa do 15 czerwca 2021 r. Program przeznaczony jest dla studentów i absolwentów prawa oraz studentów innych kierunków zainteresowanych prawem i kulturą prawną Stanów Zjednoczonych.

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 24 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program, w którym wybitni profesorowie z dwóch partnerskich amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego, m.in. dot. prawa konstytucyjnego, prawa kontraktów, postępowania karnego, prawa spółek czy przygotowywania opinii prawnych. W czasie dwusemestralnego programu uczestnicy biorą udział w dziewięciu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 180 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim. Program rozpocznie się w połowie października 2021 i zakończy w czerwcu 2022.

Udział w programie CPA jest niepowtarzalną okazją do poznania, bez konieczności podjęcia kosztownych studiów w Stanach Zjednoczonych, amerykańskiego systemu prawnego i doskonalenia angielskiego języka prawniczego oraz skorzystania z niecodziennej możliwości spotkań z amerykańskimi profesorami.

Forma wykładów będzie zależała od sytuacji z COVID-19. O formie wykładów (stacjonarnej, online lub hybrydowej) poinformujemy Państwa w najwcześniejszym możliwym terminie. Oplata dla studentów wynosi 3.000 złotych. Oplata dla absolwentów wynosi 6.000 zł., z tym że dla adwokatów, radców prawnych, notariuszy, sędziów, prokuratorów i aplikantów do tych zawodów przewidujemy specjalne zniżki – więcej o opłatach na stronie CPA . Oplata za studia jest wnoszona do 15 września 2021.

Zachęcamy również do skorzystania ze zniżki early bird special w wysokości 250 złotych. Zniżka ta przewidziana jest dla wszystkich osób, które złożą dokumenty aplikacyjne do 30 kwietnia 2021 r. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.cpa.uw.edu.pl, aby dowiedzieć się więcej o programie Centrum Prawa Amerykańskiego, rekrutacji i opłatach. Zainteresowane osoby prosimy o złożenie dokumentów – listu motywacyjnego, CV, zdjęcia oraz formularza aplikacyjnego. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: cpa@wpia.uw.edu.pl

Zapraszamy do rejstracji!

 

 

#rekrutacja #szkoła prawa obcego