Prof. Katarzyna Bilewska wyróżniona na liście 25 Prawniczek w Biznesie magazynu Forbes

Prof. ucz. dr hab. Katarzyna Bilewska z Katedra Prawa Handlowego WPiA UW została wyróżniona na liście 25 Prawniczek w Biznesie magazynu Forbes. To druga edycja listy najlepszych polskich prawniczek działających dla biznesu, która powstała z inicjatywy redakcji „Forbes Women” i fundacji Women in Law. W sumie wyróżniono 25 kobiet w kilku kategoriach: prawniczki z małych, średnich i dużych kancelarii prawnych, prawniczki z działów prawnych przedsiębiorstwa, z organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz prawniczki aktywne naukowo.

W skład jury weszli prof. Małgorzata Fuszara, prawniczka, socjolożka, ekspertka Rady Europy ds. wprowadzania równości płci; dr Henryka Bochniarz, założycielka i przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, współzałożycielka Kongresu Kobiet; red. Ewa Usowicz, dziennikarka i publicystka, szefowa serwisu prawo.pl; Tomasz Sztyber, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw; Kamila Kurkowska, prezeska Fundacji Women in Law oraz Anna Zarębska-Tutak, sekretarz redakcji Forbes Women.

Zobacz listę