Przeskocz do treści

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Nowe tematy szkoleń i kursów - październik 2022 - nauczyciele akademiccy UW*

Harmonogram kursów i szkoleń na październik jest dostępny pod LINKIEM.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie należy kliknąć w podlinkowany tytuł szkolenia. Jeśli link nie działa, prosimy wejść na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/.  Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich”:

  1. wybranie kategorii szkolenia widocznej w powyższym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  2. wybranie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

  • w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: pracownicy UW pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatna z punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Szczegółowe warunki dotyczące udziału w szkoleniach i kursach znajdują się w opisach działań na platformie Kampus-pracownik pod powyższymi linkami. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl Więcej informacji nt. działań rozwojowych dla pracowników UW na stronie https://rekrutacja-i-rozwoj.bsp.uw.edu.pl/