4 absolwentów WPiA UW wśród zwycięzców XXIV edycji konkursu miesięcznika „Przegląd Prawa Handlowego”

Znamy wyniki konkursu organizowanego przez Wolters Kluwer Polska i redakcję miesięcznika „Przegląd Prawa Handlowego” na najlepsze prace magisterskie z dziedziny prawa handlowego, obronione w roku akademickim 2020/2021. Komisja konkursowa nagrodziła 11 osób, z czego aż 4 to absolwenci naszego Wydziału.

Nagrodę specjalną im. Dariusza Zycha – stypendium ufundowane przez kancelarię Rymarz Zdort pokrywające koszty udziału w Kursie Prawa Amerykańskiego organizowanego przez Columbia University w Holandii oraz odpłatne, miesięczne staże w kancelarii Rymarz Zdort otrzymał Pan Wojciech Młodawski za pracę pt.: „Inwestycje typu Venture Capital i Private Equity na gruncie prawa polskiego” napisaną pod kierunkiem naukowym dr. hab. Artura Nowackiego.

Wyróżnienia w postaci rocznej prenumeraty „Przeglądu Prawa Handlowego” w wersji elektronicznej otrzymały następujące osoby z WPiA UW:

- Patrycja Gliwka za pracę pt.: „Modele dematerializacji niepublicznych papierów wartościowych” napisaną pod kierunkiem naukowym dr. hab. prof. UW Jacka Jastrzębskiego;
- Emilia Michałuszko za pracę pt.: „Wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z kapitału” napisaną pod kierunkiem naukowym dr. hab. Marcina Krajewskiego;
- Adam Jeżewski za pracę pt.: „Zysk, strata i odsetki od udziału kapitałowego w spółkach osobowych” napisaną pod kierunkiem naukowym prof. dr. hab. Konrada Osajdy.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom i laureatkom odbyło się 1 lipca 2022 r. podczas graduacji WPiA UW w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.