Wymiar Sprawiedliwości w Polsce – Perspektywa przyszłości cz. 2

W listopadzie 2021 r., w warunkach pandemii, Instytut Legislacji i Prac Parlamentarnych NRA zorganizował cieszącą się wówczas bardzo dużym zainteresowaniem, konferencję: „Wymiar sprawiedliwości w Polsce - Perspektywa przyszłości”.

Naczelna Rada Adwokacka i Prezes NRA, adwokat Przemysław Rosati oraz organizatorzy debaty: Instytut Legislacji i Prac Parlamentarnych Naczelnej Rady Adwokackiej i Komisja Praw Człowieka Naczelnej Rady Adwokackiej serdecznie zaprasza na drugą cześć ubiegłorocznej konferencji, pt.:

„Wymiar Sprawiedliwości w Polsce – Perspektywa przyszłości cz. 2”

Konferencja odbędzie się w sobotę, 5 listopada 2022 r., w godzinach 10.00 - 18.00 w Warszawie, w formie hybrydowej, w tym zdalnie z możliwością udziału w dyskusji i zadawania pytań.

Prelegenci to wybitni akademicy i adwokaci, w trakcie debaty podejmą najbardziej aktualne tematy dotyczące wprowadzanych w 2022 roku zmian, aktualnego orzecznictwa i skutków obowiązującego stanu prawnego dla praktyki wymiaru sprawiedliwości. Jednym z omawianych tematów będzie perspektywa wyjścia z wszechogarniającego system chaosu w kontekście doświadczenia krajów, które podobne zmagania mają już za sobą.

Patronem konferencji jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegóły dotyczące przebiegu konferencji, tematów poszczególnych wystąpień znajdują się na stronie NRA. Zgłoszenia do udziału w konferencji należy dokonać z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/N4Ue7wCHq4JRYAez7 do dnia 1 listopada 2022 r.

Link do logowania otrzymają Państwo na adres mailowy wskazany w formularzu. Ewentualne pytania należy zgłaszać na adres mailowy: instytut.legislacji@nra.pl lub na adres Sekretarza Konferencji - dr Michał Lutek: m.lutek@wpia.uw.edu.pl

Formularz rejestracyjny