Wybory uzupełniające - 08.06.2020

Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW ogłasza wybory uzupełniające przedstawicieli studentów do:

• Kolegium Elektorów Wydziału Prawa i Administracji (1 mandat)

Kalendarz wyborczy:
08.06.2020 - 09.06.2020, w godzinach 08:00-08:00, w formie głosowania elektronicznego

• Kandydatury oraz oświadczenia o jednostce wiodącej należy składać w formie elektronicznej jako załącznik do wiadomości wysyłanej na adres poczty elektronicznej Biura ZSS UW: biuro@samorzad.uw.edu.pl do dnia 05.06.2020; formularze dostępne są na stronie internetowej Komisji Wyborczej SS UW.
  • Wiadomość z załącznikiem w postaci zgłoszenia kandydatury należy wysyłać z konta poczty elektronicznej o domenie identyfikowanej z Uniwersytetem Warszawskim (np. @student.uw.edu.pl).
  • Procedurę wyborczą w dniu głosowania przeprowadzi Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW za pomocą systemu USOSweb. Student, po zalogowaniu się do systemu, w zakładce „DLA WSZYSTKICH” przechodzi do podstrony „WYBORY”, dostępnej pod adresem internetowym: https://usosweb.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=dodatki/wybory2/index Następnie zostaje przekierowany do dostępnych wyborów. Szczegółowa instrukcja dostępna jest na stronie Komisji Wyborczej Samorządu Studentów UW -> http://ukw.samorzad.uw.edu.pl/index.php/wybory-elektroniczne/
  • Głosować będzie się na określonych kandydatów, najwyżej tylu, ile mandatów jest do obsadzenia w danym organie. Będzie można głosować na kandydatów z różnych list, o ile takie zostaną zgłoszone.
  • Wybrani zostają kandydaci, którzy uzyskali kolejno największą liczbę głosów, z zastrzeżeniem, że w przypadku rad dydaktycznych do ich składu wybrani zostają po co najmniej jednym przedstawicielu studentów z każdego z kierunków studiów reprezentowanych w danej radzie dydaktycznej.
  • Studentów uprawnionych do głosowania za pośrednictwem aktywnego indywidualnego konta studenta przypisanego do danego kierunku studiów ustala na bieżąco system USOS na podstawie weryfikacji aktywacji konta oraz kodów kierunków studiów wskazanych w systemie USOS przez Komisję Wyborczą.
  • Mężów zaufania zgłasza się w formie przewidzianej dla zgłaszania kandydatur do chwili zakończenia procedury głosowania.
  • Wyniki wyborów zostaną ogłoszone przez opublikowanie ich na stronie internetowej Komisji Wyborczej SS UW.

Kontakt z Komisją Wyborczą Samorządu Studentów UW – ul. Krakowskie Przedmieście 24 (pok. 104 w budynku ZSS)
Przewodniczący Komisji Wyborczej Krzysztof Radziwon - tel. kom.: 660-200-465
Adres e-mail: komisjawyborcza@samorzad.uw.edu.pl
Więcej informacji o wyborach i uchwały KW SS UW na stronie ukw.samorzad.uw.edu.pl