Wybory do Rady Dydaktycznej Wydziału Prawa i Administracji

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy!

W związku z koniecznością przeprowadzenia wyborów do Rady Dydaktycznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie prosimy o zgłaszanie się osób zainteresowanych członkostwem w Radzie. Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: rada_dydaktyczna@wpia.uw.edu.pl najpóźniej do dnia 9 grudnia 2019 r. W mailu prosimy zawrzeć dopisek „Wyrażam zgodę na kandydowanie do Rady Dydaktycznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego”. Do kandydowania uprawniony jest każdy nauczyciel akademicki zatrudniony na stanowisku dydaktycznym lub naukowo-dydaktycznym na WPIA UW. Do obsadzenia pozostają dwadzieścia dwa miejsca. Wybory odbędą się na najbliższej Radzie Wydziału, tj. w dniu 16 grudnia 2019 r.

Z najlepszymi pozdrowieniami
Kolegium Dziekańskie WPIA UW