WPiA UW w czołówce XV Rankingu Wydziałów Prawa DGP

Po raz kolejny w ścisłej czołówce! Wydział Prawa i Administracji UW zdobył 2. miejsce w XV Rankingu Wydziałów Prawa organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna.

W 2019 i w 2020 r. nasz Wydział zajął pierwsze miejsce w Rankingu, a w tegorocznej edycji pozycję lidera przejął Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trzecie miejsce wśród uczelni publicznych zajął Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W kategorii uczelnie niepubliczne zwycięzcą XV Rankingu został Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

Oceniając wydziały prawa, redakcja Dziennika Gazety Prawnej brała pod uwagę następujące kategorie:
* kadra;
* jakość i warunki kształcenia;
* wymogi stawiane studentom i jakość absolwentów;
* zdawalność na aplikacje prawnicze.

Gala wręczenia nagród odbyła się online 17 czerwca 2021 r. Transmisja z wydarzenia jest dostępna na Facebooku, a pełne wyniki Rankingu zostaną opublikowane 21 czerwca w specjalnym dodatku Dziennika Gazety Prawnej.

#ranking