Uruchomienie Szkoły Prawa Polskiego w Hiszpanii

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach współpracy prowadzonej przez Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z Uniwersytetem w Murcji, tamtejsza Rada Zarządzająca zatwierdziła w dniu 29 września uruchomienie od roku akademickiego 2023/2024 Szkoły Prawa Polskiego w Hiszpanii pod nazwą Rocznego Kursu Prawa Polskiego i Europejskiego, co stanowiło ostatni etap formalizowania tej unikatowej inicjatywy! Wykładowcy z Wydziału Prawa i Administracji UW będą prowadzili zajęcia na temat polskiego prawa w Hiszpanii dla tamtejszych Studentów, którzy – po zdaniu egzaminu końcowego – otrzymają wspólny dyplom dwóch Uczelni.

W niedługim czasie rozpoczną się zapisy do Szkoły!

Serdecznie zapraszamy do udziału i śledzenie informacji o tej unikatowe inicjatywie i innych działaniach prowadzonych w Centrum Prawa Hiszpańskiego I Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim!

Nos complace anunciar que, como parte de la cooperación llevada a cabo por el Centro de Derecho Español y Europeo de la Facultad de Derecho y Administración de la Universidad de Varsovia con la Universidad de Murcia, el Consejo de Gobierno de la UM aprobó el 29 de septiembre el lanzamiento desde el año académico 2023/2024 de la Escuela de Derecho Polaco en España bajo el nombre de Curso Anual de Derecho Polaco y Europeo, que fue la última etapa para formalizar de esta iniciativa única! Los profesores de la Facultad de Derecho y Administración de la Universidad de Varsovia impartirán clases sobre derecho polaco en España para Estudiantes locales que, después de aprobar el examen final, recibirán un diploma conjunto de dos Universidades con una graduación de la Escuela.

¡La inscripción para la Escuela comenzará pronto!

¡Les invitamos cordialmente a participar y seguir la información sobre esta iniciativa única y otras actividades llevadas a cabo en el Centro de Derecho Español y Europeo de la Universidad de Varsovia!