Uroczyste rozdanie dyplomów oraz zakończenie roku akademickiego 2021/22

Uprzejmie informujemy, że uroczystość wręczenia dyplomów oraz zakończenie roku akademickiego 2021/22 odbędzie się w dniu 1 lipca 2022 r. o godz. 10:00 w Holu Katalogowym Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Po zakończeniu uroczystości serdecznie zapraszamy do udziału w Wydziałowym Pikniku dla absolwentów, ich rodzin, gości oraz pracowników Wydziału. Piknik odbędzie się w Ogrodach BUW.

Harmonogram wydarzenia

1. Hymn Państwowy w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego
2. Otwarcie uroczystości przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW, prof. Tomasza Giaro
3. Wystąpienie Władz Rektorskich Uniwersytetu Warszawskiego
4. Wystąpienie Rzecznika Praw Obywatelskich, prof. Marcina Wiącka
5. Wręczenie dyplomów Absolwentom
6. Gaude Mater Polonia w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego
7. Wystąpienie przedstawiciela Absolwentów
8. Zakończenie uroczystości przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW, prof. Tomasza Giaro
9. Gaudeamus Igitur w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego

Wstęp do Holu Katalogowego oraz Ogrodów BUW będzie możliwy wyłącznie po okazaniu zaproszenia. Informujemy, że każdy absolwent w momencie odbioru dokumentów otrzyma zaproszenie na uroczystość. Zaproszenie daje możliwość wstępu absolwentowi i dwóm osobom towarzyszącym. Z uwagi na limit miejsc w Holu Katalogowym, nie ma możliwości uzyskania lub dokupienia większej liczby zaproszeń.

Pracownicy Wydziału proszeni są o odbiór zaproszeń w Sekcji Promocji w pokoju nr 4 w budynku d. CIUW.

Informacje praktyczne

1. Obrona pracy magisterskiej i odbiór dokumentów

Studenci, którzy pragną uczestniczyć w uroczystym wręczeniu dyplomów powinni:

• obronić pracę magisterską do dnia 24.06.2022 r.
  • uiścić opłatę za dyplom najpóźniej do dnia obrony
  • zgłosić się do Dziekanatu WPiA UW po odebranie odpisów dyplomu, suplementu oraz ewentualnego świadectwa dojrzałości do dnia 30.06.2022 r. do godziny 13:00 (w USOSWEB pojawi się informacja: "Odbiór dyplomu od dnia..." - po odczytaniu tej informacji zapraszamy po odbiór dokumentów).

Studenci, którym przyznano dyplom z wyróżnieniem, zobowiązani są do dostarczenia fotografii o wymiarach 45 mm x 65 mm najpóźniej dzień po obronie pracy dyplomowej.

2. Birety oraz togi

Wydarzenie ma odświętny charakter, dlatego wszyscy absolwenci występują w togach i biretach. Togi będą wypożyczane przez Wydział w dniu uroczystości od godz. 8:00 w budynku Collegium Iuridicum II (poziom -1). Za wypożyczenie togi pobierana będzie kaucja w wysokości 100 zł, dlatego uprzejmie prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty w gotówce.

Birety sprzedawane będą w budynku Collegium Iuridicum II (parter, przy windach) w terminach:

• 30 czerwca 2022 r. w godz. 8:00-18:00
  • 1 lipca 2022 r. w godz. 7:00-9:30

Koszt biretu to 35 zł; możliwa będzie płatność gotówką oraz kartą.

3. Zdjęcia z toku studiów

Zgodnie z tradycją, podczas uroczystości chcielibyśmy wyświetlić zdjęcia z Państwa egzaminów magisterskich oraz innych ważnych momentów z pięciu lat studiów. Uprzejmie prosimy o przesyłanie zdjęć do 28 czerwca na adres promocja@wpia.uw.edu.pl

4. Orszak i zajmowanie miejsc

Wszyscy absolwenci biorący udział w uroczystości wchodzą do Holu Katalogowego w orszaku. Orszak tworzony będzie od godz. 9:20 przed wejściem do Collegium Iuridicum II w następującej kolejności:

- absolwenci wszystkich kierunków, którzy otrzymali dyplom z wyróżnieniem (wg średniej - studenci z najwyższą średnią na czele orszaku);
- absolwenci kierunku prawo (alfabetycznie)
- absolwenci kierunku administracja (alfabetycznie)
- absolwenci kierunku prawo finansowe i skarbowość (alfabetycznie)
- absolwenci, którzy obronili pracę po wyznaczonym terminie oraz studenci, którzy uzyskali absolutorium i mają wyznaczony termin obrony

Prosimy o zajmowanie miejsc na sali zgodnie kolejnością w orszaku, po lewej oraz po prawej stronie każdego rzędu (gdy skończą się miejsca po lewej stronie rzędu, kolejni studenci zajmować będą miejsca po prawej stronie).

5. Odbiór zaproszeń i wstęp do Holu Katalogowego oraz Ogrodów BUW

Każdy absolwent może odebrać z Dziekanatu jedno zaproszenie dla dwóch osób towarzyszących. Z uwagi na limit miejsc w Holu Katalogowym, nie ma możliwości uzyskania lub dokupienia większej liczby zaproszeń.

Osoby, które uzyskały absolutorium i mają wyznaczony termin obrony, zapraszamy po odbiór zaproszeń 30 czerwca po godzinie 13:00.

Zaproszenie prosimy przekazać gościom - tegoroczni absolwenci wchodzą wspólnie w orszaku bez zaproszenia.

6. Piknik w Ogrodach BUW