Ukazała się monografia naukowa pod redakcją dr Marii Supery-Markowskiej

Nakładem wydawnictwa C.H.Beck ukazała się monografia pod redakcją dr Marii Supery-Markowskiej (Katedra Prawa Finansowego WPiA UW) Problemas actuales de las finanza públicas y novedades de políticas fiscales: punto de vista hispano y polaco. Monografia powstała w ramach projektu IDUB i stanowi podsumowanie V Polsko-Hiszpańskiej Konferencji Międzynarodowej pt. „Aktualne problemy finansów publicznych i uwarunkowań prawnych działalności przedsiębiorców w polsko-hiszpańskich stosunkach gospodarczych”. Publikacja skupia się wokół zagadnień prawnych i ekonomicznych istotnych dla systemów finansów publicznych Hiszpanii i Polski oraz dla kształtowania polityki fiskalnej tych krajów. Monografia dostępna jest na stronie Wydawnictwa C.H.Beck.