Rusza rekrutacja do drużyny reprezentującej Polskę w międzynarodowym konkursie The Hugo Sinzheimer Moot Court Competition (edycja 2023).

Finały konkursu odbędą się w dniach 15-17 czerwca 2023 r. w Budapeszcie. W tym roku konkursowy spór sądowy dotyczy odpowiedzialności pracodawcy za szkodę pracownika w związku z wypadkiem w pracy. Zgłoszenia od studentów Wydziału Prawa UW przyjmowane będą do 18 lutego 2023 r. pod adresem: a.zwolinska@wpia.uw.edu.pl W temacie e-maila ze zgłoszeniem prosimy o wpisanie Hugo Moot 2023. Dalsze informacje zostaną przesłane do osób zainteresowanych po 20 lutego 2023 r.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie konkursu, gdzie dostępny jest regulamin i prace konkursowe nagrodzone w ostatnich latach.