IV edycja konkursu "Nauka jest dla ludzi"

Nauka nie jest nudna i może służyć każdemu z nas - taki przekaz Centrum Współpracy i Dialogu UW chce kierować do uczestników konkursu „Nauka jest dla ludzi”. Jego cel to promowanie w Internecie i/lub w mediach tradycyjnych wyników już zrealizowanych lub realizowanych obecnie badań, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne i gospodarcze lub zmieniają nasze rozumienie świata. Inicjatywa jest skierowana do pracowniczek i pracowników etatowych oraz doktorantek, a także doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Nagrodę stanowią wskazane przez zwycięzców działania promocyjne o łącznej wartości do 30 000 zł brutto.

Przyjmowanie zgłoszeń w czwartej edycji konkursu trwa do 26 listopada 2021 roku.
Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursowy znajdują się pod adresem: http://bityl.pl/rm9h8

Wszelkie pytania należy kierować do Centrum Współpracy i Dialogu UW: kontakt@cwid.uw.edu.pl