Dzień Radcy Prawnego na WPiA UW

Dzień Radcy Prawnego – spotkanie z samorządem radcowskim organizowane we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie. Wydział Prawa i Administracji wraz z Kołem Naukowym Zawodów Prawniczych WPiA UW uprzejmie zapraszają na ostatnie wydarzenie z cyklu spotkań „Drogi Prawnicze” organizowanych we współpracy z samorządami zawodowymi, których celem jest przybliżenie studentom pracy w danym zawodzie, etyki i specyfiki profesji oraz realiów na rynku, aby wybór dalszej drogi zawodowej dokonany był świadomie, z najlepszym rozpoznaniem możliwości i perspektyw po ukończeniu studiów prawniczych. Przy kawie i słodkościach będzie można zadać pytanie radcom prawnym i aplikantom radcowskim.
Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. (wtorek) w godzinach 17:00 - 20:00 w budynku Wydziału Neofilologii przy ul. Dobrej 5 - aula 0.141 (parter).

Dzień Radcy Prawnego składa się z trzech paneli:

1. Rozmowa o aplikacji radcowskiej.
  2. Panel dyskusyjny z udziałem czterech radców prawnych wykonujących zawód w różny sposób.
  3. Praktyczne warsztaty dla studentów o marketingu prawniczym.

Uczestnicy:
Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych – r.pr. Włodzimierz Chróścik,
r.pr. Maria Kobryń,
r.pr. Monika Kruk-Nieznańska,
r.pr. Anna Pukszto,
r.pr. Jolanta Skrobowska,
r.pr. Norbert Warecki,
apl. radc. Natalia Wrońska.

Link do wydarzenia