Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego

Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji
Uniwersytetu Warszawskiego dr Maria Supera-Markowska
ma zaszczyt zaprosić na
uroczystą inaugurację roku akademickiego w Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego
w dniu 18 października 2021 r. o godzinie 17.00
w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich na Uniwersytecie Warszawskim.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
1. Uroczyste powitanie Gości - dr Maria Supera-Markowska, Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego.
2. Wystąpienie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. T. Giaro oraz wystąpienie przedstawiciela Polsko-Hiszpańskiej Współpracy i Rozwoju.
3. Inauguracja współpracy Centrum z Uniwersytetem w Murcji – wystąpienie Rektora Uniwersytetu w Murcji - prof. dr José Luján Alcaraz.
4. Wręczenie dyplomów absolwentom XVII Edycji Szkoły Prawa Hiszpańskiego oraz immatrykulacja Studentów XVIII Edycji Szkoły Prawa Hiszpańskiego.
5. Prezentacja planu działań Centrum w roku akademickim 2021/2022 – dr Maria Supera-Markowska, Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego.

Po inauguracji Ambasador Hiszpanii w Polsce zaprasza na okolicznościowy koktajl w Ambasadzie Hiszpanii o godzinie 18.30.

R.S.V.P. do 15.10.2021 r.

Inauguracja ma charakter otwarty, ale z uwagi na ograniczenia w liczbie osób mogących przebywać w
Sali Balowej oraz w Ambasadzie, konieczna jest rejestracja.

REJESTRACJA