Przeskocz do treści

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Dzień Adwokata

O wydarzeniu

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Naczelną Radą Adwokacką, Samorządem Studentów WPiA UW oraz Kołem Naukowe Prawa Procesowego WPiA UW mają zaszczyt zaprosić do udziału w Dniu Adwokata. Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia w auli A.2 w Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4 w godz. 10:00 - 14:45.

Dzień Adwokata to okazja, by dowiedzieć się więcej o zawodzie adwokata i realiach pracy po zakończeniu studiów. Uczestnicy będą mogli szczegółowo poznać drogę formalną do aplikacji adwokackiej, a także wszelkie aspekty praktyczne związane z odbywaniem aplikacji adwokackiej, przystąpieniem do egzaminu zawodowego i zdobyciem uprawnień zawodowych. 

Wydarzenie otworzy dr Andrzej Bielecki – Prodziekan ds. studenckich Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prof. UW dr hab. Tadeusz Zembrzuski – koordynator współpracy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z Naczelną Radą Adwokacką oraz adwokat Przemysław Rosati – Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Pobierz program