III OKN Współczesne wyzwania prawa procesowego – kierunki zmian postępowania cywilnego oraz karnego

Zakład Postępowania Karnego, Katedra Postępowania Cywilnego oraz Koło Naukowe Prawa Procesowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić na III Ogólnopolską Konferencję Naukową "Współczesne wyzwania prawa procesowego - kierunki zmian postępowania cywilnego oraz karnego".
Głównym celem konferencji jest przedstawienie problemów prawnych w zakresie obu postępowań sądowych w ramach pięciu paneli o następujących zakresach tematycznych:
1. Inflacja normatywna w postępowaniu cywilnym/karnym.
2. Informatyzacja postępowania cywilnego/karnego.
3. Internacjonalizacja postępowania cywilnego/karnego.
4. Wpływ pandemii na postępowanie cywilne/karne.
5. Polityzacja postępowania cywilnego/karnego.
Zapraszamy studentów, absolwentów, doktorantów, osoby posiadające stopnie i tytuły naukowe oraz praktyków do uczestnictwa w konferencji. Wydarzenie ma charakter otwarty.

Przewidywana jest transmisja wydarzenia na stronie Koła Naukowego Prawa Procesowego na Facebooku.
Konferencja naukowa odbędzie się 23 maja 2023 r. w godzinach 8:00-15:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Lipowa 4, aula A3.

Z radością informujemy, że patronat nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Tomasz Giaro.
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony Koła Naukowego Prawa Procesowego na Facebooku lub poprzez adres mailowy knpproces@wpia.uw.edu.pl.