VII Polsko - Hiszpańska Konferencja Naukowa „Unia Europejska wobec sztucznej inteligencji: uwarunkowania prawne, etyczne i społeczne w Polsce i Hiszpanii"

W imieniu Współorganizatorów

Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego
dr Maria Supera-Markowska
zaprasza do udziału w:

VII POLSKO - HISZPAŃSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ
„ UNIA EUROPEJSKA WOBEC SZTUCZNEJ INTELIGENCJI:  UWARUNKOWANIA PRAWNE, ETYCZNE I SPOŁECZNE W POLSCE I HISZPANII”.

Udział bezpłatny z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym.  Konieczna rejestracja. Rejestracja potrwa do wyczerpania limitu miejsc.  Zapraszamy!

Patronat Honorowy:

Współorganizatorzy:

Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Prawa Uniwersytetu w Murcji

Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p.r.pr.

Komitet Organizacyjny:

Przewodniczący: dr Maria Supera-Markowska (Uniwersytet Warszawski)

dr Angelo Giraldi (Uniwersytet w Murcji)

r. pr. Dorota Pielak (Lewandowski Gradek Lewandowska sp.p.r.pr. )

Program

Dra. Maria Supera – Markowska, Directora del Centro del Derecho Español y Europeo de la

Universidad de Varsovia, en nombre de los Organizadores les invita a participar en

LA VII CONFERENCIA CIENTÍFICA POLACO – ESPAÑOLA
 “LA UNIÓN EUROPEA ANTE LA INTELIGENCIA ARTIFICIAL:
ASPECTOS LEGALES, ÉTICOS Y SOCIALES EN ESPAÑA Y POLONIA Y NUEVAS PERSPECTIVAS LEGISLATIVAS”
.

La participación es gratuita. Se proporcionará traducción simultánea. Inscripción obligatoria y quedará abierto hasta agotar el aforo.   ¡Les invitamos!

Patrocinio honorífico:
Embajada de España en Polonia

Organizadores:

Centro del Derecho Español y Europeo en la Facultad de Derecho y Administración de la Universidad de Varsovia

Facultad de Derecho de la Universidad de Murcia

Lewandowski Gradek Lewandowska, Despacho de Asesores Jurídicos

Comité de la Organización:

La Presidenta: Dra. Maria Supera-Markowska (Universidad de Varsovia)
Dr. Angelo Giraldi (Universidad de Murcia)
Asesora Jurídica (Letrada) Dorota Pielak (Lewandowski Gradek Lewandowska, Despacho de Asesores Jurídicos)

Inscripción

Programa