Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 w Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego

Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji
Uniwersytetu Warszawskiego dr Maria Supera-Markowska
ma zaszczyt zaprosić na

Uroczystą inaugurację roku akademickiego w Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego

w dniu 4 października 2022 r. o godzinie 17.45
w budynku Collegium Iuridicum I  na Uniwersytecie Warszawskim.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

1. Uroczyste powitanie Gości - dr Maria Supera-Markowska, Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego.
  2. Wystąpienie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. Tomasz Giaro oraz wystąpienie przedstawiciela Polsko-Hiszpańskiej Współpracy i Rozwoju - mec. Małgorzaty Supera.
  3. Wystąpienie Rektora Uniwersytetu w Murcji - prof. dr José Luján Alcaraz.
  4. Wystąpienie Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu w Murcji - prof. dr Francisca María Ferrando García
  5. Wręczenie dyplomów absolwentom XVIII Edycji Szkoły Prawa Hiszpańskiego oraz immatrykulacja Studentów XIX Edycji Szkoły Prawa Hiszpańskiego.
  6. Prezentacja planu działań Centrum w roku akademickim 2022/2023 – dr Maria Supera-Markowska, Kierownik Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego.

R.S.V.P. do 30.09.2022 r.

Inauguracja ma charakter otwarty, ale z uwagi na ograniczoną pojemność sali  konieczna jest rejestracja.