Warsztat "Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę rekrutacyjną"

1. Przedstawienie mojej osoby
  2. Dlaczego strój jest taki ważny
  3. Styl smart
  4. Styl smart casual
  5. Jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną
  6. Obowiązujące trendy

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się dlaczego tak dużą uwagę należy zwracać na to jak wyglądamy, jaki ma to wpływ na nasze sukcesy. Poznają zasady jakimi rządzi się styl smart oraz smart casual. Otrzymają konkretne wskazówki jak dobierać strój, wybierając się na rozmowę o pracę.

Uczestnicy mogą przynieść swoje ubrania, których nie noszą, ponieważ nie wiedzą jak i z czym je łączyć, chętnie podpowiem jak tworzyć stylizacje.

Podczas spotkania będę prezentowała także stylizacje z zaprzyjaźnionego butiku i od polskich producentów.

Kiedy:   25.02., wtorek w godz. 14.00 - 15.30

Gdzie:   Sala nr 315, p. III BUW UW, przy ul. Dobrej 56/66

Prowadzący:   Paula Wrąbel

Jest osobistą stylistką i zagląda kobietom do szaf, sprawia, że dzięki właściwie dobranym stylizacjom czują się pewnie, czują się piękne i potrafią same komponować stroje, które dodają im energii. Słucha czego potrzebują, wybiera perełki i tworzy listy rzeczy do uzupełnienia garderoby. Ich zadowolenie i opinia są dla niej najważniejsze. Strój wpływa na nasze samopoczucie i podczas spotkań z Panią Pauliną, Panie tego doświadczają.
Panowie zwykle po zmianie pracy lub awansie zgłaszają się po wsparcie i porady, wtedy budujemy garderobę zgodnie z nowymi realiami jakie pojawiły się w życiu.
Zapraszamy po trochę inspiracji na Jej stronę: www.paulawrabel.com

Zapisy:   Aby zapisać się na warsztat należy zgłosić swój udział poprzez przesłanie e-maila na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl

Każdorazowo przed warsztatem wysyłamy wiadomość przypominającą o szczegółach warsztatu wraz z prośbą o potwierdzenie obecności. Pozwala to na wzięcie udziału w warsztatach osobom z listy rezerwowej.

#wykład