Ukazał się film podsumowujący konferencję 4EU+ "Urban Regulations and Political Memory"

W dniach 24-25 marca 2022 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt 4EU+ "Urban Regulations and Political Memory: Towards understanding Spatio-Temporal aspects of Urban Development - UNREAD". Koordynatorem projektu jest dr Karolina Wojciechowska z Katedry Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji. Uniwersytet Warszawski jest uczelnią wiodącą tej inicjatywy, a współtworzą ją Uniwersytet w Mediolanie i Uniwersytet Karola w Pradze. Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z wydarzenia!

Więcej informacji o konferencji

UNREAD to interdyscyplinarny kurs prowadzony przez zespół historyków, prawników i geografów z 3 uniwersytetów: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu w Mediolanie i Uniwersytetu Karola w Pradze. Uczestnicy kursu badają zmiany warunków rozwoju smart cities w Czechach, Polsce i we Włoszech, biorąc pod uwagę trzy wymiary: przeszłość (historia), teraźniejszość (prawo) i przyszłość (geografia).

Zobacz stronę www projektu