Spotkania KO Prawa i Gospodarki Chin - 25 i 27.02.2020 r.

Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin serdecznie zaprasza na dwa spotkania otwarte organizowane w tym tygodniu.

25.02 o godzinie 18:30 w sali A2 na Lipowej 4 odbędzie się pierwsze z dwóch spotkań - Czy zagraża nam koronawirus z Wuhan?.  Wykład zostanie w całości poświęcony epidemii, która w grudniu wybuchła w stolicy prowincji Hubei i od tej pory nieustannie się rozprzestrzenia. Prelegentami spotkania będą dr n. med. Paweł Grzesiowski i lek. Dagny Krankowska.

Kolejne wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek 27.02 o godzinie 20:00 w sali A3 na Lipowej 4. Udział w spotkaniu Czy to koniec wojny handlowej? O stosunkach gospodarczych Chin i Stanów Zjednoczonych pozwoli na pogłębienie wiedzy o relacjach dwóch mocarstw i spojrzenie na ich konflikt z innej perspektywy. Prelegentami spotkania będą prof. Bogdan Góralczyk, Adrian Zwoliński i Paweł Behrendt.

#wykład