Przeskocz do treści

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Specjalne warunki rekrutacji na studia International LLM w Tel Avivie dla studentów WPiA UW

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy między Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Tel Aviv University Law School studenci i absolwenci WPiA UW, którzy zostają rekomendowani przez WPiA UW, mogą odbyć studia LL.M. na prestiżowym programie International LL.M. prowadzonym przez Tel Aviv University Law School bez konieczności ponoszenia opłaty rekrutacyjnej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tych studiów na podstawie załączonych, dostępnych materiałów przygotowanych przez Tel Aviv University Law School.

Wszelkie pytania dotyczące tego programu należy kierować do p. Orit Gontmaher (studylaw@tauex.tau.ac.il). Pod ten adres mail’owy należy też przesyłać aplikacje o przyjęcie do programu wraz z kompletem dokumentów. Po ich weryfikacji od strony formalnej przez administrację na Tel Aviv University Law School zostaną one przesłane na WPiA UW celem dokonania rekomendacji najlepszych Kandydatek i Kandydatów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą interesującą ofertą i rozważenie podjęcia studiów w mieście startup-ów na niezwykle prężnym, najlepszym w tej części świata uniwersytecie, leżącym na skrzyżowaniu kontynentów Europy, Azji i Afryki, który utrzymuje wielorakie i bogate stosunku ze Stanami Zjednoczonymi. Program jest nie tylko szansą istotnego podniesienia swoich kompetencji, lecz również nawiązania ważnych relacji naukowych i zawodowych.


 

Parasol Foundation International LL.M. Porgram Brochure.pdf

Notice of Application Waiver for Nominated Students by Warsaw University Law Faculty

TAUi LLM 23-24 Program and Application

TAUi LLM booklet