Ruszyła rekrutacja na kurs w Szkole Prawa Niemieckiego 2023/2024!

Kurs prawa niemieckiego trwa cały rok akademicki, zajęcia odbywają się co tydzień w piątki 15:00 - 18:15 i soboty 9:00-12:30. Obok wykładów z prawa w semestrze zimowym odbywa się kurs niemieckiego języka prawniczego, przygotowany specjalnie dla studentów SPN. Kurs obejmuje 240h wykładów i 30h kursu językowego. Udział w kursie SPN stanowi zaliczenie bloku specjalistycznego. Szkoła Prawa Niemieckiego, oprócz kursu prawa, daje także okazję do spotkania ponad 25 wykładowców z niemieckich uniwersytetów. Kurs SPN może być znakomitym przygotowaniem do pobytu w Niemczech w ramach programu Erasmus a także do pogłębienia wiedzy zdobytej na wyjeździe.

Najlepszą zachętą do udziału w kursie SPN jest opinia jednej z naszych Absolwentek:
Z perspektywy czasu mogę ocenić, że wybór Szkoły Prawa Niemieckiego był moim najlepszym wyborem pod względem rozwoju podczas całego toku studiów na wydziale prawa. Nie tylko ze względów językowych (proszę sobie wyobrazić kurs języka niemieckiego w wymiarze ok 10 godzin tygodniowo przez cały rok), ale przede wszystkim większej świadomości prawnej, a także zawartych tam znajomości. Ilość uczestników pozwala na czynne branie udziału w każdym z wykładów. Wygrana zagraniczna praktyka spowodowała pojawienie się w moim życiu możliwości o których wcześniej nawet nie śmiałam marzyć i znacznie poszerzyła moje horyzonty. Polecam każdemu kto ma ambicję na „coś więcej”, ponieważ włożona praca zwróci się niejednokrotnie! W życiu wszystko zależy od nas, trzeba tylko chwytać szanse, które nam ono przynosi. Jestem przekonana, że SPN jest niewątpliwie jedną z takich szans!
Katarzyna D., Absolwentka SPN 2013/2014

Egzamin wstępny odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia br.
Szczegóły: https://spn.wpia.uw.edu.pl/pl/dla-kandydatow/
---------------------------
Kurs językowy przed egzaminem wstępnym
Aby wziąć efektywnie udział w kursie SPN znajomość języka niemieckiego powinna być na poziomie B2. Dla wszystkich, które nie czują się jeszcze pewnie językowo przygotowaliśmy intensywny kurs języka niemieckiego przygotowujący do egzaminu wstępnego. Kurs rusza 7 marca i ma formę zdalną.
Szczegóły: https://spn.wpia.uw.edu.pl/pl/kurs-jezykowy/