Rekrutacja na studia trwa! Zobacz filmy instruktażowe przygotowane przez Biuro Rekrutacji UW

Rekrutacja na studia na rok akademicki 2022/23 ruszyła! Pełną ofertę studiów prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji UW znajdziesz na stronie rekrutacja.wpia.uw.edu.pl oraz w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW

Zachęcamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW:

A już 27 czerwca zapraszamy na spotkanie online z dr. Jakubem Chowańcem, Pełnomocnikiem ds. rekrutacji WPiA UW! Podczas spotkania odpowiemy na Wasze pytania dotyczące rekrutacji na WPiA UW i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Transmisja spotkania odbędzie się o 19:00 na Facebooku na grupie dla kandydatów: www.facebook.com/groups/kandydaciwpiauw.