Rekrutacja do Szkoły Prawa Europy Wschodniej i Azji Centralnej

Szkoła Prawa Europy Wschodniej i Azji Centralnej jest pierwszą szkołą prawa obszaru postradzieckiego na Uniwersytecie Warszawskim. Zajęcia dotyczące prawa i ustroju państw obszaru postradzieckiego prowadzone będą przez prawników z najlepszych uczelni Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Mołdawii, Gruzji, Armenii oraz Rosji. Kurs dedykowany jest dla studentów (od III roku) i doktorantów UW oraz prawników praktyków, może okazać się przydatny także dla filologów i przedsiębiorców.

Chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego.

• rekrutacja potrwa do 05.03.2021 r.
  • udział w szkole jest nieodpłatny
  • języki wykładowe: polski, angielski i rosyjski (w razie konieczności zapewnione zostanie tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski)
  • planowane rozpoczęcie zajęć w marcu 2021 r.
  • zajęcia będą prowadzone w godzinach popołudniowych, częściowo w trybie weekendowym, w formie hybrydowej (online i na żywo) w zależności od obostrzeń epidemiologicznych
  • możliwość uzyskania certyfikatu

Zachęcamy do obserwowania strony Centrum Badań nad Prawem Europy Wschodniej i Azji Centralnej oraz do kontaktu: szpop@wpia.uw.edu.pl