Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego

Informujemy, że trwa rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego na WPiA UW na rok akademicki 2020/2021

Zapraszamy absolwentów i studentów prawa (II, III, IV i V roku). Więcej informacji na temat programu CPA i rekrutacji znajduje się na stronie www.cpa.uw.edu.pl

Rekrutacja trwa do 15 lipca 2020 r. Osoby, które złożą dokumenty aplikacyjne do 15 kwietnia 2020 r. otrzymają zniżkę w opłacie.

Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji  UW już od 22 lat prowadzi ceniony przez kancelarie prawne program. Wykłady w czasie rocznego programu prowadzone są przez profesorów z renomowanych, amerykańskich uczelni - Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law.  W roku 2020/21 uczestnicy wezmą udział w dziewięciu modułach (180 godzin zajęć) i zapoznają się z podstawowymi dziedzinami prawa amerykańskiego, m. in.: Constitutional Law, Criminal Law and Procedure, Property Law, Business Organizations, Legal Writing, Contracts, Torts.