Publikacja prof. Jakoba F. Stagla oraz mgr Igora Adamczyka w renomowanym czasopiśmie Rabels Zeitschrift für ausländisches und internationales Privatrecht

W czasopiśmie Rabels Zeitschrift für ausländisches und internationales Privatrecht (The Rabel Journal of Comparative and International Private Law) ukazał się artykuł autorstwa prof. Jakoba F. Stagla oraz mgr Igora Adamczyka z Katedry Europejskiej Tradycji Prawnej WPiA UW. Publikacja pt. Der Eigentumserwerb an Fahrnis im polnischen Recht dostępna jest w open access na stronie wydawnictwa.

Rabels Zeitschrift für ausländisches und internationales Privatrecht to renomowane czasopismo z zakresu prawa prywatnego i porównawczego, wydawane przez Mohr Siebeck.