Debata poświęcona praworządności - 3.12

W imieniu Fundacji „Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego” oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w – poświęconej praworządności – debacie w ramach Klubu Debat o Państwie i Prawie pt. „Praworządność – sprawa wyłącznie polska czy również unijna?".

Debata zostanie zorganizowana w dniu 3 grudnia br. (czwartek) w godzinach 18:00-20:00 w formie on-line. Patronem wydarzenia jest czasopismo „Państwo i Prawo”.

W debacie weźmą udział  prof. Lech Jaworski, prof. R. Mieńkowska-Norkiene, dr Michał Ziółkowski oraz red. Patryk Słowik. Moderatorem wydarzenia będzie dr Maciej Pisz.

Transmisja będzie dostępna na Facebooku Międzynarodowego Instytutu Społeczeństwa Obywatelskiego.

#debata