Konkursy PWE na najlepszą pracę magisterską lub rozprawę doktorską

Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A. wraz z profesjonalnymi czasopismami wydawanymi przez PWE – Przegląd Ustawodawstwa Gospodarczego oraz Praca i Zabezpieczenie Socjalne ogłasza konkursy na najlepszą pracę magisterską lub najlepszą rozprawę doktorską.

Do konkursów może być zgłoszona praca magisterska lub doktorska, która dotyczy:

- zagadnień z zakresu ustawodawstwa handlowego lub gospodarczego - konkurs PUG;

- zagadnień z zakresu prawa pracy i zabezpieczenia społecznego​ - konkurs PiZS.

Uczestnikami konkursów mogą być absolwenci wyższych uczelni publicznych i niepublicznych, którzy obronili prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie w terminie od 01.01.2019 r. do 31.12.2020 r.

Zgłoszenia pracy do konkursów może dokonać:
a) autor pracy – po uzyskaniu akceptacji promotora lub recenzenta;
b) promotor lub recenzent – za zgodą autora pracy.

Wygrana w konkursach wiąże się z dużym wyróżnieniem oraz cennymi nagrodami, publikacją artykułu przygotowanego przez Autora na podstawie fragmentu pracy w odpowiednim czasopiśmie, roczną prenumeratą czasopisma.

Zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby Organizatora Konkursu lub przesłać pocztą do dnia 31.01.2021 r.: ul. Podwale 17 lok.2, 00-252 Warszawa.

Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie PUG.

Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie PiZS.

Inspektor Ochrony Danych Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego nadzoruje prawidłowość przetwarzania danych osobowych i można skontaktować się z nim za pośrednictwem adresu e-mail: pwe@pwe.com.pl.

#konkurs