Przeskocz do treści

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Odwiedź stoisko Wydziału na Dniu Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego

 

Zastanawiasz się, czy prawo i administracja to kierunki dla Ciebie? A może ciekawi Cię, jak w praktyce wygląda studiowanie na najlepszym wydziale prawa w Polsce? Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza wszystkich maturzystów do udziału w Dniu Otwartym UW 2022 już w sobotę, 23 kwietnia! 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego naszego Wydziału, gdzie o każdej pełnej godzinie odbywać się będzie konkurs z nagrodami!  Zapraszamy Was również do udziału w spotkaniach i aktywnościach: 

13:00-13:50, Sala Kolumnowa Wydziału Historii
Spotkanie dla kandydatów z udziałem Prodziekana ds. Studenckich, dr-a Andrzeja Bieleckiego oraz Rzecznika Praw Obywatelskich, prof. Marcina Wiącka. Podczas spotkania dowiecie się, dlaczego warto wybrać studia na WPiA i jakie są zasady rekrutacji.

10:00-13:00, Collegium Iuridicum I
Wypij kawę ze studentami prawa i administracji! W budynku Collegium Iuridicum I czekać na Was będzie pyszna kawa oraz wygodne pufy i leżaki. W luźnej atmosferze będziecie mogli porozmawiać ze studentami Wydziału i zadać im pytania dot. poszczególnych kierunków.

11:00-12:00, Collegium Iuridicum I
Gra negocjacyjna z Kołem Naukowym Mediacji, Negocjacji i Arbitrażu. Podczas gry będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności negocjacyjne, a na najlepszych czekają nagrody! 

 

Rozwiejemy wszystkie wątpliwości i już nic nie stanie Ci na przeszkodzie, aby dostać się na najlepsze studia prawnicze i administracyjne w Polsce!  Aby nic Cię nie ominęło, weź udział w wydarzeniu na Faceboku: 
https://www.facebook.com/events/544352470337977

#dzień otwarty