Artykuł dr. Roberta Rybskiego w The Journal of World Energy Law & Business wydawanym przez Oxford University Press

W czasopiśmie naukowym The Journal of World Energy Law & Business, wydawanym przez Oxford University Press, ukazał się artykuł autorstwa dr. Roberta Rybskiego z Katedra Prawa Konstytucyjnego WPiA UW. Publikacja pt. „Energy in the European Green Deal: impacts and recommendations for MENA countries” poświęcona jest zagadnieniom związanym z Europejskim Zielonym Ładem i jego  implikacji dla państw z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA). Artykuł jest dostępny w trybie open access na stronie wydawnictwa.

Czasopismo naukowe The Journal of World Energy Law & Business wydawane jest przez Oxford University Press od 2012 r.