Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

24. Festiwal Nauki

Szanowni Państwo,

jak co roku Wydział Prawa i Administracji UW bierze udział w Festiwalu Nauki – to już 24 edycja i nie może nas na nim zabraknąć. Festiwal jest planowany w dniach 18-27 września 2020 roku. 

Do 8 czerwca jest możliwość zgłaszania spotkań, lekcji i warsztatów na platformie Festiwalu Nauki.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Festiwalu Nauki pracowników naukowych i koła naukowe, zapraszamy do kontaktu z dr Małgorzatą Dziewanowską, która udzieli niezbędnych informacji, adres: m.dziewanowska@wpia.uw.edu.pl,tel.: 796 18 04 09.

Festiwal może odbyć się w formie hybrydowej, tak zdalnej jak i organizowanej w salach z ograniczoną liczbą uczestników. Zachęcamy do planowania spotkań on-line w różnej formie dostępnej dla prowadzących. Może się nawet okazać, że forma zdalna jest dla wielu nawet wygodniejsza i frekwencja na wykładach będzie jeszcze większa niż w latach ubiegłych.

Obecnie możemy planować spotkania, lekcje i wystawy. Lekcje przeznaczone mogą być zarówno dla szkół podstawowych (1-3, 4-8), jak i szkół średnich. Z doświadczenia wynika, że największym zainteresowaniem cieszą się lekcje dla szkół podstawowych, a jest ich zazwyczaj najmniej, więc może warto przygotować coś właśnie dla nich.

Miejmy nadzieję, że również w tym roku mimo epidemii uda nam się zorganizować wiele ciekawych spotkań i lekcji!

ZOBACZ WIĘCEJ

#wykład #szkolenia #festiwal