Zaproszenie na Konferencję GPC Warsaw – Kształtowanie przyszłości alternatywnego rozwiązywania sporów i lepszego dostępu do wymiaru sprawiedliwości w dniu 31 marca 2017r

Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW zaprasza na Konferencję GPC Warsaw – Kształtowanie przyszłości alternatywnego rozwiązywania sporów i lepszego dostępu do wymiaru sprawiedliwości. Konferencja, która odbędzie się 31 marca 2017 r. na Uniwersytecie Warszawskim w auli dawnej Biblioteki UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 dotyczy przede wszystkim sporów gospodarczych.

Konferencja odbędzie się w niecodziennej i nowoczesnej formule, gdyż  przewidziane są  w jej trakcie głosowania  uczestników za pomocą urządzeń mobilnych oraz interaktywna dyskusja  również z wykorzystaniem tych urządzeń. Wyniki  głosowań i ankiet,  będą wyświetlane na tablicach, a następnie na bieżąco omawiane przez panelistów. W Konferencji wezmą udział przedstawiciele przedsiębiorców, prawników, arbitrów, mediatorów, świata nauki i administracji państwowej.   Konferencje w  takiej samej  formule odbywają się w ponad trzydziestu krajach na całym  świecie, a wyniki ankiet  będą  na koniec 2017  roku zebrane i opracowane  w postaci ogólnoświatowych  wniosków.

W celu rejestracji na Konferencję proszę wejść na stronę: http://formularze.wpia.uw.edu.pl/view.php?id=36947

Konferencja dla pracowników WPiA UW jest bezpłatna.
Serdecznie Państwa zapraszamy oraz zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji innym potencjalnie zainteresowanym osobom.
Więcej informacji o konferencji GPC Warsaw znajduje się na stronach: http://mediacje.wpia.uw.edu.pl/konferencje-i-seminaria/konferencje/64-zapraszamy-na-konferencje-gpc-warsaw-31-marca-2017-r oraz http://warsaw2017.globalpoundconference.org/