„Prawo na co dzień” zajęcia kliniczne typu „Street law” ponownie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego!

„Prawo na co dzień”

Zajęcia kliniczne typu „Street law”

ponownie na Wydziale Prawa i Administracji
Uniwersytetu Warszawskiego!!!

Weź udział w zajęciach, podczas których nie tylko nauczysz się praktycznego wykorzystania wiedzy z różnych gałęzi prawa, ale na 9 TYGODNI staniesz się przewodnikiem innych po meandrach prawa!

Udział w zajęciach „Prawa na co dzień”  to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić siebie w roli nauczyciela i trenera, ale także praktykującego prawnika który, aby przekazać prawidłowo wiedzę o prawie musi doskonale orientować się w jej zawiłościach.

Zapraszamy do udziału w zajęciach, podczas których studenci, odpowiednio przygotowani zarówno merytorycznie, jak i metodologicznie, przekazują zdobytą na uniwersytecie wiedzę, prowadząc samodzielnie zajęcia w wybranych warszawskich szkołach średnich!!!

To fascynujące i bardzo pouczające doświadczenie!!!!
Nic nie tracisz, a zyskujesz wiele!!!

• Poznasz różne metody pracy z grupą w formie warsztatowej
  • Nauczysz się wyjaśniać zagadnienia prawne w prosty i zrozumiały sposób
  • Oswoisz się z publicznymi wystąpieniami
  • Nauczysz się wykorzystywania aktywnych, warsztatowych metod prowadzenia zajęć i skutecznego angażowania słuchaczy w prezentowane przez siebie treści

Zajęcia dydaktyczne przeznaczone są dla grupy  wybranych 16 studentów III – V roku.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie DO DNIA 10 GRUDNIA BR.  listu motywacyjnego na adres mailowy:
a.gutkowska@wpia.uw.edu.pl lub m.dziewanowska@wpia.uw.edu.pl

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, której wyniki ostatecznie zdecydują o przyjęciu na zajęcia. Rozmowy odbędą się w dniach 14-15 grudnia br.