Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego niniejszym informuje o otwarciu konkursu na wykonawcę w ramach projektu badawczego pt: „Renacjonalizacja procesów integracyjnych w zakresie swobód rynku wewnętrznego Unii Europejskiej” realizowanego pod kierownictwem dr hab. Prof. UW Roberta Grzeszczaka.

Kandydaci na stanowisko wykonawcy powinni spełniać następujące wymagania:

– ukończone przynajmniej 2 lata studiów doktoranckich

– zainteresowania naukowe w zakresie prawa europejskiego, w szczególności prawa do swobodnego przemieszczania się obywateli Unii i członków ich rodzin, potwierdzone publikacjami i udziałem w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych

– przynajmniej rok doświadczenia w realizacji projektów naukowych finansowanych ze źródeł krajowych, bądź międzynarodowych (np.: przez Narodowe Centrum Nauki)

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
– umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

Opis zadań:

– aktywny udział w pracach badawczych w ramach projektu: „Renacjonalizacja procesów integracyjnych w zakresie swobód rynku wewnętrznego Unii Europejskiej”
– udział w zbieraniu materiałów, opracowaniu części teoretycznej i analizie dostępnej literatury
– publikacje artykułów dotyczącej badań prowadzonych w ramach projektu
– prezentowanie uzyskanych wyników na konferencjach

Termin składania ofert: 18.07.2016 r., 23:59