Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  i materiałów wideo z Konferencji

„Dziedzictwo Polityczno-Prawne Johna F. Kennedy’ego w Świecie Współczesnym z okazji 100. rocznicy urodzin Johna F. Kennedy’ego 35. Prezydenta Stanów Zjednoczonych”

Specjalnie przesłanie od dr Tima Shrivera, przedstawiciela rodziny Kennedych, siostrzeńca prezydenta USA Johna Kennedy’ego, a zarazem prezesa światowych Olimpiad Specjalnych, do uczestników konferencji „Dziedzictwo polityczno-prawne Johna F. Kennedy’ego w świecie współczesnym” na Uniwersytecie Warszawskim.

Wywiady

Wywiad z prof. dr hab. Adamem Bosiackim, Dyrektorem Instytutu Nauk o Państwie i Prawie WPiA UW:

Wywiad z Ryszardem Piotrowskim,  dr hab. na WPiA UW:

Wywiad z  dr Karolem Wojciechowskim, autorem książki „Johna F. Kennedy’ego idealizm bez złudzeń”:

Z resztą materiałów wideo można zapoznać się na stronie http://press.warszawa.pl/konferencja-dziedzictwo-polityczno-prawne-johna-f-kennedyego-swiecie-wspolczesnym/