3-miesięczny płatny staż na stanowisku administracyjnym w domu produkcyjnym East Studio

Zapraszamy studentów do odbycia 3-MIESIĘCZNEGO PŁATNEGO STAŻU NA STANOWISKU ADMINISTRACYJNYM w domu produkcyjnym East Studio.

Kim jesteśmy?

East Studio to warszawskie studio produkcyjne zajmujące się realizacją filmów fabularnych, dokumentalnych i reklamowych. Zrealizowaliśmy ponad 60 spotów, 4 filmy dokumentalne i obecnie rozwijamy kilka projektów fabularnych. Wiosną 2018 rozpoczynamy zdjęcia do pełnometrażowego filmu fabularnego „Broad Peak” w reż. Leszka Dawida, twórcy głośnego filmu „Jesteś Bogiem”. Firmę tworzy młody zespół profesjonalistów łączących wysokie kompetencje artystyczne i biznesowe. Jesteśmy otwarci, przyjaźni i pełni entuzjazm u, którym uwielbiamy zarażać. Z pewnością będziesz czuć się dobrze w naszym towarzystwie!

Czego nauczysz się podczas praktyk?

Zdobędziesz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, poznasz specyfikę zarządzania biurem i nauczysz się zasad obiegu dokumentów i informacji w firmie. Podczas bliskiej współpracy z działem księgowym zapoznasz się z aktualnymi przepisami prawno-finansowymi obowiązującymi przedsiębiorców oraz nauczysz się praktycznych usprawnień administracyjnych. Zapoznasz się także z nowoczesnymi metodami zarządzania zadaniami w zespole oraz wdrożysz się w kwestie zarządzania kadrami. Nie tylko nauczysz się praktycznego wykorzystywania wiedzy zdobywanej podczas studiów, lecz także poznasz kulisy funkcjonowania polskiej branży filmowej.

Czego oczekujemy?

• Statusu studenta kierunków: administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewnego.
  • Biegłości w posługiwaniu się narzędziami z pakietu Office, w szczególności Word i Excel.
  • Znajomości zasad poprawnej polszczyzny i wysokiej kultury osobistej.
  • Zaangażowania, staranności, dokładności i otwartości.
  • Dyspozycyjności w wymiarze 20h w tygodniu
  • Mile widziana wiedza dotycząca księgowości i kwestii kadrowo-płacowych.

Staż jest PŁATNY i kończy się wystawieniem zaświadczenia o odbyciu stażu wraz z opinią pracodawcy. Możliwość ustalenia elastycznego grafiku pracy. Start stażu: styczeń/luty 2018.

Zgłoszenia (CV) wraz z informacją o dotychczasowych doświadczeniach, dyspozycyjności i odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego chcesz do nas dołączyć?” prosimy przesyłać na adres biuro@eaststudio.pl z dopiskiem STAŻ. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.